راهنمای سفارش

رویه های پرداخت و ارسال سفارش:

  • تذكر مهم: لطفا قبل از واريز هرگونه وجهي با ما جهت تعيين هزينه ارسال تماس حاصل فرماييد. (براي تمام ايران بجز سنندج)
  • پرداخت از طریق درگاه اینترنتی

کاربران گرامی! این امکان در دست اقدام قرار دارد.

  • ارسال توسط پیک شهری و دریافت نقدی در محل تحویل(صرفا برای شهروندان سنندجی بجز شهركهاي اطراف):

سفارش‌هایی که در روزهای کاری شنبه تا پنج‌شنبه تا ساعت ۱۲ ظهر ثبت شوند، در همان روز تحویل داده خواهد شد و سفارش‌هایی که پس از ساعت‌ ذکر شده ثبت شده باشند روز بعد تحویل داده می شوند. در حال حاضر هزینه ایاب و ذهاب ارسال سفارشات به عهده کاربر می باشد.
تذکر: هزینه ارسال سفارشات بالای 200000 تومان در سطح شهر سنندج (شهركهاي اطراف جزء اين قاعده نيستند)رایگان می باشد.

  • پرداخت از طریق واریز به حساب بانکی( برای شهروندان سنندجی و عزیزانی که از شهرهای دیگر سفارش دارند):

آن دسته از کاربرانی که علاقمند به پرداخت از طریق موبایل بانک یا دستگاههای کارت خوان بانکها هستند، می توانند هزینه سفارش خود را به شماره کارت های۶۰۳۷۹۹۷۱۸۸۱۸۸۷۱۹ و یا ۶۱۰۴۳۳۷۹۲۰۹۲۵۴۳۳ به نام امید افراسیابیان واریز و از فیش بانکی خود عکس بگیرند و به آدرس تلگرام شماره تلفن۰۹۱۹۵۶۱۳۵۳۰ ارسال تا در اسرع وقت سفارش خود را تحویل بگیرند.

  • تحویل کالا توسط تیپاکس:

تیپاکس به مقصد تمامی مراکز استان‌ها ارسال مستقیم داشته و تحویل سفارش به طور معمول ۲۴ ساعت و در شهرهایی که راه دور هستند، معمولاً تا ۷۲ ساعت انجام می پذیرد.
هزینه ارسال سفارش هایی که توسط تیپاکس تحویل داده می شود به‌ صورت پس‌کرایه (پرداخت هزینه باربری هنگام تحویل مرسوله) از کاربر دریافت خواهد شد.

  • تحویل کالا توسط پست پیشتاز:
    در صورت درخواست کاربر امکان ارسال سفارش‌ توسط پست پیشتاز به‌ صورت پس‌کرایه که (پرداخت هزینه باربری هنگام تحویل مرسوله) از کاربر دریافت خواهد شد، نیز امکان پذیر می باشد. زمان تقریبی تحویل سفارش ارسالی با توجه به مقصد سفارش بین ۲۴ تا ۷۲ ساعت است. کاربر می تواند وضعیت مرسوله خود را از طریق سایت شرکت پست به آدرس http://itemtracking.post.ir پیگیری کنید.

 

توجه:برای چاپ فاکتور به قسمت حساب کاربری در پایین صفحه و سپس سفارش ها مراجعه نمایید